כללים לקניית צילינדר טוב

 אם אתם זקוקים להחלפת צילינדר – חשוב שתדעו כי אנשי המקצוע המומחים של חברת 'לוקסמיט ישראל' יוכלו לבצע עבורכם החלפה מהירה ומקצועית, תוך יכולת התאמה מושלמת של צורת הנעילה לסוג הדלת.

 

החלפה מסוג זה יכולה להתרחש בשלל מקרים וזאת במידה ואמצעי הנעילה שבור, אם התרחשה פריצה למבנה או לרכב, במידה והצילינדר  אינו איכותי או רופף, כמו גם במקרים שבהם המפתח תקוע בדלת.  כיום ישנם שלל סוגי צילינדרים שאפשר לרכוש ולאחר מכן להחליף באופן עצמאי וזאת במידה וקיבלתם הדרכה נכונה והבנתם איך מחליפים צילינדר לדלת.

 

אבל למה צריך לשים לב כאשר מבצעים את הרכישה? הנה כמה טיפים טובים לבחירה נכונה:

 

חוזק – כאשר אתם רוכשים צילינדר לדלת, שימו לב כי הוא חזק וכי הוא יכול לשמור על המבנה שלו תוך שיש לבחור כזה שיחזיק מעמד לאורך זמן. בכך תוכלו ליהנות מדלת בטוחה לאורך שנים ללא צורך במנעולנים להחלפה נוספת של המוצר.

בטיחות  – חשוב לבחור צילינדר שנחשב בטוח במיוחד. צילינדרים של חברת Evva הגרמנית נחשבים לבטוחים ביותר וכאלה שגם מחזיקים מעמד לאורך שנים והם גם כאלה שקשה במיוחד לפרוץ אותם, ולכן הם מאפשרים מקסימום בטיחות.

מותג – בחרו מוצר ממותג כמו הצילינדרים של Evva או כאלה שמתאימים לסוג הדלת שלכם. כיום ניתן להחליף צילינדר רב בריח, פנדור ושלל דלתות, כאשר יש לבצע התאמה של צילינדר ממותג או חלופי, תוך בחירה בכזה שיהיה מספיק איכותי וטוב.

התאמה לדלת – התאימו את מראה הצילינדר לדלת שאתם מבצעים את בה את ההחלפה. חשוב לשים לב שהמוצר שאתם בוחרים מתאים לדלת ולעיצוב שלה, כמו גם לגודל של הדלת ושימו לב כי הוא משתלב בצורה טובה בעיצוב.

ייעוץ בעת הרכישה – התייעצו עם המומחים של 'לוקסמיט ישראל' וזאת על מנת שתוכלו להבין איזה סוג צילינדרים הינם טובים ואיכותיים, תוך קבלת ייעוץ בעת ההחלפה, או קבלת שירותים בתחום. המומחים של החברה יספקו לכם מענה לכל בעיה או שאלה.

 

התקנת צילינדר – רק מהמומחים

כאשר אתם מבצעים החלפה של מנעול, כמו גם של צילינדר – חשוב לבצע את ההחלפה בצורה הטובה ביותר תוך קבלת הוראות מדויקות להחלפה.

אם אתם זקוקים להחלפה בטוחה מקצועית וכזאת שתחזיק מעמד לאורך שנים: הזמינו כבר עכשיו את אנשי המקצוע המומחים של חברת 'לוקסמיט ישראל', כדי שאלה יבצעו החלפה טובה ויעילה.

המומחים של החברה משתמשים בצילינדרים של חברת Evva האיכותית, כאשר המתקינים שלנו מורשים לבצע התקנה מסוג זה על ידי חברת Evva כאשר לחברה צילינדרים בעלי אבטחה ייחודית הפועלים בשיטת MCS –  שיטה המאפשרת מערכת נעילה אוטומטית מעולה ויעילה.

חשוב לדעת כי הצילינדרים של Evva  מקנים הגנה של 100 אחוז לכל סוגי הדלתות, וכי הם בעלי מערכת נעילה ייחודית, מנגנוני סגירה ונעילה חכמים וכוח נעילה מדהים ויעיל.

צרו איתנו קשר