תיקון דלתות

תיקון דלתות  – כיצד זה מתבצע?

 

הדלת שלנו, בין אם מדובר בדלת לבית, למשרד, לעסק או לכל מבנה – היא מה שבדרך כלל מגן עלינו ולכן חושב שהיא תהיה חזקה ובטוחה בעלת נעילה, חכמה וכזאת שתאפשר לנו מקסימום הגנה ונוחות.

עם זאת דלת הכניסה צרכיה להיות גם מזמינה ומעוצבת, ולכן חשוב לדעת לבצע את השילוב של דלת בטוחה ופרקטית עם דלת מעוצבת אשר מכתבת עם עיצוב המבנה בצורה אבסולוטית.

 

כאשר דלת הכניסה או דלת לכל מקום מתקלקלת, בין אם מדובר בקלקול עקב פריצה, חבלה, מזג אוויר קשה, בבלאי טבעי של הדלת, במנעול או צילינדר תקול ועוד  – חשוב שנוכל לקבל שירות תיקון דלתות מעולה כמו שירות כזה המתבצע על ידי חברת 'לוקסמיט ישראל' המתמחה בתיקון דלתות מסוגים שונים.

 

אבל כיצד מתבצע תיקון דלת?

תיקון דלתות היא פועלה חשובה שיש לשים עליה את הדגש שכן כפי שהזכרנו: הדלת שלנו היא זאת שמגנה עלינו ויש לה תפקיד מכריע בחיי היום יום שלנו.

 

כאשר מתקנים דלתות יש לבצע כמה פועלות חשובות, ביניהן:

 

אבחון התקלה – המומחים של 'לוקסמיט ישראל' מאבחנים את התקלה ובודקים מהיכן היא נובעת. אבחון זה חשוב שכן הוא מאפשר להבין מדוע קרתה התקלה וכיצד נמנעים ממנה בהמשך.

בדיקת סוג הדלת – עוד מתבצעת על ידי המומחים שלנו בדיקה של סוג הדלת, סוג המנעול והצילינדר. המומחים של לוקסמיט ישראל יודעים לתקן שלל דלתות כמו תיקון דלתות רב בריח כמו גם החלפת צילינדר רב בריח, ושלל דלתות מסוגים שונים. המומחים של לוקסמיט ישראל הינם אנשי מקצוע מומחים המנוסים בהחלפת צילינדרים של חברת Evva הגרמנית שנחשבת ספקית הצילינדרים החזקים והבטוחים ביותר.

חלפים איכותיים – במידה והמנעול הרוס, הצילינדר שבור או במידה ואפילו חלקים בדלת שבורים וחסרים: המומחים של 'לוקסמיט ישראל' יספקו חלפים מקוריים ואיכותיים להשלמת מבנה הדלת. באמצעות צילינדרים איכותיים, מנעולים בטוחים ושלל פרזולים ואביזרים: ניתן גם לתקן את הדלת וגם לשדרג אותה.

מעבדה ניידת – אנשי המקצוע כמו גם מנעולנים של החברה, הם כאלה שמגיעים לכל מקום עם מעבדה ניידת אשר באמצעותה אפשר לבצע החלפת מנעולים, תיקון דלתות, שכפול מפתחות ושלל תיקונים דלתות במקום: מה שחוסך זמן רב.

ביצוע תיקון עשוי ללא רבב – בשלב האחרון מבצעים המנעולנים ואנשי המקצוע של חברת לוקסמיט ישראל, תיקון דלתות עשוי ללא רבב. אנשי המקצוע בודקים כי המנעולים תקינים, כי המפתחות מתאימים, כי הצילינדר בטוח וכמובן כי בני הבית יכולים להשתמש בצורה נכונה בדלת, תוך קבלת הנחיות לשמירה על תקינותה.

קבלת אחריות – עוד מאפשרת חברת לוקסמיט ישראל קבלת אחריות על תיקונים, כך שניתן להיות ב'ראש שקט' בכל קלקול של הדלת ובכך הגנה מרבית על המבנה וחסכון כספי.

צרו איתנו קשר