מנעולן בבת ים

כיצד מוצאים מנעולן בבת ים מומלץ?

 

אם אתם צריכים מנעולן בבת ים  – הרי שאתם בוודאי נמצאים באחת מהסיטואציות ביניהן: אם אתם תקועים מחוץ לדלת הבית או הרכב, אם אתם תקועים בתוך הבית, במידה ואתם לא מצליחים לפתוח דלת של כל מבנה, אם אתם צריכים להחליף מנעולים או צילינדרים כמו גם אם יש בעיות בקודן הרכב, במערכת האזעקה או בשאר אביזרי הבטיחות לבית ולרכב.

 

ואכן בבית ים ישנם מגוון מנעולנים אשר מציעים את השירותים שלהם. אבל כיצד מוצאים מנעולן מומלץ בבת ים?

הנה כמה דגשים שיש לשים עליהם לב בבחירה אותם ריכזו עבורכם המנעולנים של חברת 'לוקסמיט ישראל' המספקת שירותי מנעולנות בבת ים והסביבה.

 

על מנת לבחור מנעולן בבת ים או בעצם בכל מקום בארץ – חשוב לשים לב לכמה שירותים שהמנעולן מאפשר כמו גם לכמה דגשים בשירות, ביניהם:

מקצועיות – שימו לב כי המנעולן יכול לספק לכם מגוון שירותים ביניהם: שירותי פריצת מנעולים או פריצת כפסות, שירות קידוד קודן, נטרול מערכות אזקה, החלפת מנעולים, תיקון מנעולים וצילינדרים, החלפת צילינדרים, שכפול מפתחות ועוד. בכך תוכלו ליהנות ממגוון שירותים במקום אחד במידה ותזדקקו להם בהמשך.

אמינות – כיום כל מנעולן חייב להציג כבר באתר האינטרנט שלו תעודת יושר ממשטרת ישראל וזאת משום שעיסוק בתחום המנעולנות הוא כזה אשר דורש מקסימום אמינות. בנוסף חשוב כי המנעולן יהיה מוסמך לעסוק בעבודה מסוג זה וזאת לאחר שהוא הוכשר לכך ממשרד העבודה.

שירות מהיר– כאשר אתם תקועים במצב של דלת נעולה, מנעול תקוע, אם אתם זקוקים להחלפת מנעולים דחופה או לכל שירות: חשוב שהמנעולן יהיה זמין עבורכם 24 שעות ביממה. מנעולן בבת ים אמור להגיע אליכם תוך חצי שעה כדי לחץ אתכם מכל בעיה ולהקנות לכם שירות טוב ואיכותי במקום.

שימוש במעבדה ניידת – עוד יש לשים לב כי המנעולן משתמש במעבדה ניידת כאשר הוא מגיע אליכם. מעבדה מסוג זה תאפשר לו את כל הכלים הדרושים למתן שירות, כמו החלפת מפתח, החלפת מנעולים, החלפת צילינדר ועוד.

אחריות – יש לבחור מנעולן שירותי ואמין  אשר יספק לכם אחריות על שירותי התיקונים ועל האביזרים שנרכשו בעבור התיקון שהוא עצמו סיפק לכם. חשוב לוודא כי המנעולן משתמש בעת החלפת צילינדרים בצילינדרים של חברת Evva הגרמנית המספקת צילינדרים חזקים, אמינים ובטוחים במיוחד לדלתות מכל סוג.

חברת 'לוקסמיט ישראל' היא חברה איכותית, המעסיקה מנעולנים הגונים, מקצועיים, זריזים ומיומנים.

המומחים שלנו יאפשרו לכם עבודה מעולה ויעילה תוך שימוש במוצרי איכות כמו גם צילינדרים של Evva הגרמנית אשר הסמיכה את אנשי המקצוע של החברה לבצע התקנות של מוצרי החברה.

צרו איתנו קשר