החלפת צילינדר

החלפת צילינדר  – כיצד עושים זאת נכון?

 

אחת התקלות אשר יכולות לשבש מאד את היום שלנו כמו גם את הערב והלילה היא  מנעול תקוע, דלת שלא נפתחת, פריצה לבית או שלל סיבות שבגינן יש להחליף את הצילינדר בדלת.

 

בנוסף, כאשר ישנו צילינדר שאינו עובד, תקוע או תקול: הוא כזה אשר 'תוקע' גם אותנו או בתוך המבנה או בכלי הרכב שלנו כמו גם מחוצה לו.

כאשר יש לנו בעיות בצילינדר אנו מוצאים את עצמינו חסרי אונים, מותשים ואף מתוסכלים וזאת משום שאנו לא יכולים להמשיך במהלך חיינו וכעת אנו זקוקים למישהו שיחלץ אותנו מהצרה.

 

אבל באיזה מקרים נצטרך החלפת צילינדר וכיצד יש לפעול כאשר הצילינדר תקול? המומחים של חברת 'לוקסמיט ישראל' משיבים:

מנעול תקול, משובש, תקוע, ועוד – כולם מחייבים החלפת צילינדר כאשר פעולה של זאת, יכולה להתרחש  בשל שלל סיבות, ביניהן:

 

מפתח תקוע בדלת – מפתח תקוע בדלת של הרכב או בדלת הכניסה, יכולים לגרום לשיבוש של פתיחת הדלת ומכאן גם להוביל לצורך החלפת צילינדר.

פריצה אל המבנה – אם נפלתם קרבן לפריצה: חשוב שתדעו שיש לתקן את הדלת וזאת על ידי החלפת צילינדר בדלת הכניסה כמו גם שמומלץ לבצע החלפת מנעולים. בכך תוכלו למנוע כניסה של הפורץ בשנית לביתכם, כמו גם לחזק את הצילינדר ולשדרג את צורת הנעילה של הבית, בעיקר את אתם בוחרים מנעולן מקצועי כמו המנעולנים המומחים של חברת 'לוקסמיט ישראל'.

מנעול תקול ומשובש – אם מנעול הדלת תקול ומשובש, אם הצילינדר בדלת לא עובד ואם אתם חייבים להתקין אחד חדש: חשוב שתפנו אלינו לקבלת תיקון צילינדרים והחלפת מנעולים, בין אם מדובר בדלתות של בתים, עסקים, מוסדות, ארגונים או כאלה של רכבים מכל הסוגים.

דלת שבורה – במקרים של דלת שבורה, חשוב להזמין שירות תיקון מנעולים מהיר ושירות החלפת צילינדרים יעיל ומהיר במיוחד. דלת שבורה חייבת להיות מתוקנת בהקדם האפשרי על מנת שתוכלו לנעול את הבית או את הרכב ולשמור על הבטיחות שלכם בכל זמן.

מניעת כניסה של אדם לבית – אם אתם רוצים לבצע החלפת מנעולים וצילינדרים כדי למנוע כניסה של אדם עוין לבית, חשוב לבצע החלפת מנעולים בצורה דחופה, במיוחד אם לאדם שאתם רוצים למנוע את הכניסה שלו לבית או לעסק יש עדיין מפתח.

 

חברת לוקסמיט ישראל תבצע החלפת צילינדר בצורה מהירה ויעילה תוך מתן שירות של 24 שעות למגוון אזורים בארץ.

החברה עובדת עם צילינדרים של חברת Evva  הגרמנית, והם צילינדרים בטוחים אשר מקנים הגנה של 100 אחוז לכל סוגי הדלתות, בעלי מערכת נעילה ייחודית, מנגנונים חכמים וכוח עצום.

צרו איתנו קשר