החלפת מנעולים

החלפת מנעולים – איך אפשר לדעת שהשירות טוב?

 

החלפת מנעולים היא פעולה שיכולה להתרחש מכמה וכמה סיבות מרכזיות, ביניהן: החלפת מנעול בעקבות מעבר דירה, החלפה עקב פריצה למבנה, בשל הצורך במניעת כניסה של גורמים עוינים לחלל הבית או העסק, בעקבות מנעול תקול או תקוע, במקרים של דלת שבורה או צילינדר שבור ובעת פריצה של דלת ששברה את המנעול ונעשתה בצורה לא מקצועית.

 

אם אתם זקוקים להחלפת מנעולים דחופה – אתם בוודאי יודעים שאתם זקוקים לשירות טוב, תוך איתור חברה כמו חברת 'לוקסמיט ישראל' אשר מספקת שלל שירותים המתאימים בדיוק לסיטואציה כזאת.

אבל איך תוכלו לדעת כי שירות החלפת מנעולים הוא באמת טוב? הנה כמה דגשים שיש לשים אליהם לב:

 

מגוון שירותים – וודאו כי אתם בוחרים חברה שיש בה שירותים מגוונים. שימו לב כי אנשי המקצוע של החברה יכולים לבצע החלפת מנעולים מקצועית, החלפת צילינדרים, שירותי פריצת דלתות, תיקון דלתות, קידוד ותכנות מחדש של קודן לרכב, נטרול מערכות אזעקה, פריצת כספות ועוד.

אמינות – וודאו כי אתם מזמינם לצורך העבודה אנשי מקצוע אמינים ומיומנים. בדקו באתר של החברה כי היא מציגה תעודת יושר של בעלי המקצוע ותעודה המאפשרת עיסוק במקצוע זה, שכן מדובר בתחום רגיש במיוחד שרק אנשים ישרים, הגונים, אמינים ומיומנים יכולים לעסוק בו.

מעבדה ניידת – עוד חשוב לוודא כי לאיש המקצוע שמגיע לתת לכם שירות ישנה מעבדה ניידת. מעבדה מסוג זה אשר בה אפשר לבצע מגוון פעולות כמו למשל: שכפול מפתחת, תיקון שלטים לרכב ועוד, תסייע לכם לחסוך זמן יקר כמו גם לבצע חסכון בזמן, כסף ובמשאבים.

שירות מהיר – כאשר אתם זקוקים לשירותי החלפת מנעולים,  אתם בוודאי רוצים שהפעולה תעשה כמה שיותר מהר, שכן מקרים שבו המנעול שבור יכולים לסכן את הבטיחות שלכם. לשם כך חשוב לבחור איש מקצוע שיוכל להגיע אליכם במהירות וגם לספק שירות טוב יעיל ומהיר.

זמינות של 24 שעות – אם אתם תקועים מאחורי הדלת בשעות הקטנות של הלילה: חשוב שתבחרו ותפנו לחברה אשר פעולת בכל שעות היממה ויכולה לשלוח אליהם מנעולן טוב לביצוע כל משימה בכל שעה.

שירות לקוחות – עוד וודאו כי לחברה שירות לקוחות לכל מקרה של תלונה, שאלה, החלפה של מוצר ותיקון. בכך תדעו כי אתם יכולים לקבל מענה בכל סיטואציה.

אחריות – שימו בל כי אתם יכולים לקבל אחריות כוללת על תיקונים, החלפות מנעולים, החלפת צילינדרים ועוד.

מוצרים מעולים – בחרו בחברה אשר בוחרת במוצרים מעולים כמו צילינדרים של חברת Evva   הגרמנית ושלל מנעולים וציוד איכותי.

ייעוץ ללא עלות – בדקו כי אתם יכולים ליהנות מייעוץ מהמומחים בכל תקלה ובעיה.

השירות של חברת 'לוקסמיט ישראל' הינו מעולה ועשוי ללא רבב. אנו מספקים מגוון שירותים, ייעוץ בחינם, שירות לקוחות, אחריות, מעבדה ניידת, סיוע של אנשי מקצוע 24 שעות ביממה ושלל שירותים מעולים ומהירים.

צרו איתנו קשר