מנעול לאופניים חשמליים: 3 סוגים מומלצים שירחיקו גנבים

מנעול לאופניים חשמליים: 3 סוגים מומלצים שירחיקו גנבים

אופניים חשמליים הם אחד הפריטים הנגנבים ביותר בשנים האחרונות. בשורות להלן נעסוק במנעולים לאופניים. כמו כן, נביא כמה עצות איך לשמור על סוללה של אופניים חשמליים. למה צריך מנעול לאופניים חשמליים? אילו סוגי מנעולים קיימים ואיך לבחור מנעול? איך אפשר לשמור על סוללה של אופניים חשמליים? כל התשובות  – מייד.

למה צריך מנעול לאופניים חשמליים

חלק משמעותי מגניבות האופניים מתבצע משום שהבעלים לא קשרו את האופניים. יחד עם זאת, חלק מהגניבות הוא תוצאה של העדר שימוש במנעולים או שימוש במנעולים לא איכותיים.

  • אופניים קלים לנשיאה: חלק ניכר מזוגות האופניים החשמליים ניתן לקיפול. באופן הזה קל יחסית לאחסן אותם ולקשור אותם. עם זאת, מה שנוח לבעלי האופניים נוח שבעתיים גם לגנבים. ואכן, חלק ניכר מגניבות האופניים מתבצע כאשר האופניים מקופלות. מרגע שהמנעול נפרץ, קל מאד לשאת את האופניים.
  • מנעול לא איכותי: אם הגנבים מגלים שהמנעול שבעלי האופניים בחרו איננו איכותי והוא קל לפריצה, זה רק עניין של זמן עד שהאופניים ייעלמו. סוגים מומלצים של מנעולים לאופניים חשמליים

במהלך השנים יצאו לסוג כמה וכמה מנעולים לאופניים חשמליים. בשורות להלן נציג כמה סוגים של מנעולים שיכולים לסייע בשמירה על הרכוש היקר.

  1. מנעול מפרקים: מנעול מפרקים עשוי מפלטות חזקות של ברזל, שמחוברות יחד. המנעולים הללו קלים לנשיאה, קלים לתפעול ומאד יעילים.
  2. מנעול מחוסם: מנעול לא יקר, ובהחלט עושה את העבודה. ממש לא קל לקרוע או לשבור אותו, וגם קשה לפתוח את הנעילה שלו.
  3. מנעול שרשרת: המנעול הישן והטוב הזה נמצא בשימוש כבר עשרות שנים, והוא לא מאכזב.

חשוב מאד להתאים את המנעול לסוג האופניים על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

איך לשמור על סוללה של אופניים חשמליים

יש שלשה דברים שחשוב לעשות, כשחושבים איך לשמור על סוללה של אופניים חשמליים:

  • למנוע גניבה. אפשר לקשור את האופניים, אבל חשוב תמיד לשלוף את הסוללה. ללא הסוללה, הרבה פחות משתלם לגנוב את האופניים.
  • להתאים את הסוללה לאופניים: חשוב להתאים את הסוללה להספק של האופניים. סוללה חלשה מדיי עלולה להישחק הרבה יותר מהר מסוללה מתאימה.
  • להימנע מאימוץ יתר של הסוללה: מומלץ להשתמש בסוללה במתינות ולא לאמץ אותר יתר על המידה לאורך זמן.

מנעול טוב כנגד גנבי אופניים

הוזכרו לעיל כמה סוגים של מנעולים. מי שאיננו מעוניין לסחוב איתו את הסוללה לכל מקום, צריך לרכוש מנעול שעובר בתוך הסוללה. כך, על מנת לגנוב את הסוללה, יצטרך הגנב לשחרר תחילה את המנעול, שזאת כבר משימה קשה. בנוסף למנעול איכותי, חייב בעל האופניים לדעת איך משתמשים בו ואיך קושרים את האופניים באופן הנכון ביותר. אם יש לך מחשבות איך לשמור על סוללה של אופניים חשמליים, זה המקום עבורך. כדאי ליצור קשר כעת ולעשות צעד חשוב שיגביר את הביטחון שלך.

 

No Comments

Post A Comment

two × one =

צרו איתנו קשר